Saints Row - zobaczcie nowy gameplay z gry

W sieci pojawił się nowy gameplay, pokazujący kolejną odsłonę Saints Row. Film nie jest jakoś szczególnie długi, ale zobaczycie na nim czego mniej więcej się spodziewać.

@ 12.10.2021, 22:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Saints Row - zobaczcie nowy gameplay z gry

W sieci pojawił się nowy materiał promujący grę Saints Row. Reboot popularnego cyklu powinien mieć swoją premierę na początku przyszłego roku, a już teraz spojrzeć możecie na krótki gameplay. Wideo przygotowane zostało przez redakcję Game Informera.

Saints Row zapowiedziane zostało oficjalnie przed kilkoma miesiącami, a konkretniej w trakcie minionego już Gamescom 2021. Volition nie zdecydowało się na kolejną część, ale swoisty reboot, czyli powrót do korzeni i zaserwowanie nam czegoś całkiem nowego.

Jak widać poniżej, miasto, w którym toczy się Saints Row, Santo Ileso, jest całkiem rozległe i oferuje zróżnicowane obszary do zwiedzania. Nie powinno nam też zabraknąć rozrywek i aktywności, w które możemy się zaangażować. Gameplay, choć niezły, nie ukazuje finalnej wersji gry, o czym powinniście pamiętać. Tytuł wciąż jest przygotowywany.

Premiera Saints Row zaplanowana została na 25 lutego 2022 roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Wydanie przeznaczone dla komputerów osobistych, zawita wyłącznie w sklepie Epic Games.


Sprawdź także:
Saints Row

Saints Row

Premiera: 25 lutego 2022
PS5, PS4, PC, XBOX X/S, XBOX ONE

Saints Row to reboot marki zapoczątkowanej przez studio Volition w 2006 roku. Gra nie oferuje bohaterów znanych z poprzedniego cyklu, a oferuje wyłącznie pewne fabularne ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?