Disco Elysium - spolszczenie już dostępne!

Wreszcie możemy zagrać w Disco Elysium w polskiej wersji językowej. Jeśli posiadacie grę, to powinna się ona Wam już zaktualizować do wersji z rodzimymi napisami. Za spolszczenie odpowiada firma QLOC.

@ 09.12.2021, 11:24
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Disco Elysium - spolszczenie już dostępne!

Jedna z najlepszych gier 2019 roku - i najlepszych klasycznych RPG-ów w ogóle - doczekała się wreszcie polskiej lokalizacji. Oficjalne spolszczenie do Disco Elysium jest już dostępne!

Wielu graczy czekało na lokalizację, bowiem Disco Elysium to na tyle rozbudowana i skomplikowana fabularnie oraz dialogowo produkcja, że nawet znając dobrze język angielski, nie wszystko było tutaj oczywiste. Disco Elysium to prawdziwe intelektualne wyzwanie, którego na szczęście wreszcie możemy doświadczyć po polsku.

Za przygotowanie spolszczenia odpowiada dobrze nam znane studio QLOC, od lat specjalizujące się w tego typu projektach. Możemy mieć więc pewność, że lokalizacja jest świetnej jakości. Pierwsi fani Disco Elysium donoszą, że twórcy spolszczenia wykonali kawał świetnej pracy, bardzo dobrze czując klimat gry i świata, wykreowanego przez studio ZA/UM.

Disco Elysium dostępne jest na PC, PS4, PS5, Xboksach One, Xboksach Series X|S oraz Switchu.


Sprawdź także:
Disco Elysium

Disco Elysium

Premiera: 15 października 2019
XBOX X/S, XBOX ONE, PC, PS4, PS5, SWITCH

Disco Elysium to klasyczna gra RPG z rzutem izometrycznym stworzona na wzór największych hitów gatunku. Za jej produkcją stoi estońskie studio ZA/UM.Akcja gry ma miejsce ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmariusz9475   @   23:19, 25.05.2022
super gra jest wyśmienita