Kena: Bridge of Spirits na PlayStation 5 oferuje kilka trybów graficznych

W zależności od tego, czy wolicie wyższą płynność czy wyższą wydajność, w odmienny sposób doświadczycie Kena: Bridge of Spirits.

@ 20.09.2021, 20:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Kena: Bridge of Spirits na PlayStation 5 oferuje kilka trybów graficznych

Kena: Bridge of Spirits od jutra dostępne będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Jeśli zamierzacie bawić się na PlayStation 5, wiedzcie, że deweloperzy przygotowali dwa tryby działania gry. Pierwszy stawia na wydajność, a w drugim zobaczycie wyższej jakości oprawę wizualną.

Kena: Bridge of Spirits to urokliwa gra akcji, w której wydarzenia na PlayStation 5 będziecie mogli obserwować albo w natywnej rozdzielczości 4K i 30 klatkach na sekundę, albo w 60 klatkach na sekundę i rozdzielczości 4K skalowanej, czyli podniesionej z niższej. Pierwszy wariant to również najpewniej jakieś usprawnienia w efektach specjalnych, choć szczegółów na ten temat brak.

Z innych cech wartych wymienienia, Kena: Bridge of Spirits zaoferuje graczom PC wsparcie bibliotek DirectX 12, a niezależnie od tego, na jakiej platformie będziecie grać, skorzystacie z trybu fotograficznego, pozwalającego Wam "łapać" najefektowniejsze ujęcia. Co ciekawe, postaci pozujące do zdjęcia mówią nawet "Cheese!" w momencie, gdy robimy im zdjęcie.

Jak wspomniałem, premiera Kena: Bridge of Spirits zaplanowana została na jutro, 21 września, a grać będziemy wówczas na PC, PlayStation 4, oraz PlayStation 5. W przypadku zainteresowania wersją przeznaczoną dla komputerów osobistych, koniecznie sprawdźcie jej wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   13:47, 21.09.2021
To bylo jasne od poczatku ze ta gra jest zbyt piekna aby mozna bylo oczekiwac 4k i 60fps