Far Cry 6 - zobaczcie interakcję ze zwierzętami na nowym gameplayu

W sieci pojawił się film, na którym widzimy zwierzęta, jakie dostępne są w Far Cry 6 oraz to, w jaki sposób możemy z nimi wejść w interakcję.

@ 20.09.2021, 19:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Far Cry 6 - zobaczcie interakcję ze zwierzętami na nowym gameplayu

W serii Far Cry, z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu, od zawsze istotną rolę odgrywały zwierzęta. Nie inaczej będzie w przypadku Far Cry 6, którego premiera coraz bliżej. W związku z tym w sieci coraz więcej jest materiałów, w tym jeden mający zaprezentować graczom interakcje ze zwierzętami, jakich będą w stanie doświadczyć.

Premiera Far Cry 6 zaplanowana została na przyszły miesiąc. Jeśli zdecydujecie się na zakup, traficie w sam środek politycznej rewolucji, która będzie miała miejsce na obszarze wyspy zwanej Yara. Jako członek rebeliantów będziemy musieli obalić okrutnego dyktatora, co oczywiście zadaniem łatwym niestety nie będzie. Podczas eksplorowania Yary natrafiamy na zwierzęta - będziemy z nimi mogli oczywiście wejść w interakcję.

Możliwości pokazuje poniższy materiał filmowy. To krótki gameplay, na którym zobaczyć możecie to, w jaki sposób różne zwierzęta reagują na głównego bohatera. Pośród biegających po świecie stworzeń wymienić można psy, kurczaki, konie, a nawet pelikany. Jeśli jesteście wielbicielami zwierzaków, będziecie wniebowzięci. Co ważne, zwierzaki można wykorzystać, aby zyskać przewagę nad przeciwnikami - np. odciągając ich uwagę.

Far Cry 6 będzie dostępne w sprzedaży od 7 października, a grać będziemy na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla blaszaków, koniecznie spójrzcie na jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Far Cry 6

Far Cry 6

Premiera: 07 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Far Cry 6 to kolejna część popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych od firmy Ubisoft, których akcja rozgrywa się w otwartym świecie. Szósta, pełnoprawna odsłona mark...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?