Kena: Bridge of Spirits (PC) - okladka

Kena: Bridge of Spirits (PC)

Premiera:
21 września 2021
Premiera PL:
21 września 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Kena: Bridge of Spirits (PC)
Kawira @ 11:07 22.06.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 10h 45min

+ czaswięcej

Kena: Bridge of Spirits to przygodowa gra akcji osadzona w fantastycznym, baśniowym świecie. Za projekt odpowiada debiutanckie studio niezależne Ember Lab, specjalizujące się dotąd w reklamach oraz animacjach.

W Kena: Bridge of Spirits wcielamy się w młodą przewodniczkę duchową o imieniu tytułowym imieniu, która odnajduje w lesie opuszczoną wioskę. Postanawia odkryć tajemnicę upadku osady i przywrócić jej dawną świetność.

Rozgryka w Kena: Bridge of Spirits utrzymana jest w stylu typowym dla przygodówek akcji, gdzie wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej. Poruszamy się między malowniczymi lokacjami, a eksplorację urozmaicają walka oraz zagadki środowiskowe. Starcia charakteryzują się wysoką dynamiką, zaś oponentów pokonujemy w zwarciu lub na odległość, korzystając z pomocy duszków Rot. W miarę postępów do bohaterki dołączają nowi towarzysze z umiejętnościami przydatnymi zarówno w walce jak i poza nią.

Wymagania: Twórcy gry Kena: Bridge of Spirits ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   logan23,
Screeny z Kena: Bridge of Spirits (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?