Twórcy Kena: Bridge of Spirits rozmyślają o kolejnych platformach sprzętowych

Kena: Bridge of Spirits dostępne jest obecnie tylko na trzech platformach. Deweloperzy chcieliby jednak rozszerzyć grono odbiorców projektu.

@ 27.09.2021, 20:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Twórcy Kena: Bridge of Spirits rozmyślają o kolejnych platformach sprzętowych

Kena: Bridge of Spirits dostępne jest obecnie tylko na PC oraz konsolach PlayStation. Deweloperzy ze studia Ember Lab rozważają jednak możliwość przeniesienia projektu na kolejne platformy. Potwierdził to współzałożyciel firmy, Josh Grier, w trakcie rozmowy z redakcją SegmentNext. Obecna ekskluzywność, zarówno jeśli chodzi o PlayStation, jak i Epic Store, jest tylko czasowa. Po tym, jak twórcy nieco odpoczną, zaczną planować kolejne kroki.

"Obecnie skupiamy się na premierach dla PlayStation oraz sklepu Epic Games, które mają czasową ekskluzywność", powiedział Grier. "Przyjrzymy się kolejnym platformom po tym, jak ogarniemy obecne i nieco odpoczniemy".

"W tym momencie ciężko jest myśleć o tym, jakie będą nasze kroki w przyszłości. Reagujemy na prośby społeczności najlepiej, jak potrafimy. Dla przykładu, zapowiedzieliśmy fizyczną premierę, a także dodanie rosyjskiego oraz brazylijskiego-portugalskiego języka".

Ember Lab chce wspierać Kena: Bridge of Spirits przez pewien czas nową zawartością oraz rozwiązaniami. Na razie nie wiadomo o co dokładnie chodzi, ale przeniesienie gry na konsole Xbox raczej nie było by dla nikogo zaskoczeniem. Kiedy to nastąpi? Dowiemy się niebawem.

Póki co pamiętajcie, że Kena: Bridge of Spirits dostępne jest na PC, PS4 i PS5. Jeśli rozważacie zakup wersji przeznaczonej dla komputerów osobistych, koniecznie spójrzcie na jej wymagania sprzętowe. Na dniach będziemy mieć też dla Was recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?