Kena: Bridge of Spirits może zmierzać na Xboksy Series X|S

Ostatnie dzieło Ember Lab, Kena: Bridge of Spirits, dostępne jest obecnie na PC oraz PlayStation, a jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, może też zadebiutować na Xboksach Series X|S.

@ 19.04.2024, 15:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5, xbox x/s

Kena: Bridge of Spirits może zmierzać na Xboksy Series X|S

Kena: Bridge of Spirits to jedna z ciekawszych gier zeszłego roku. Dostępna jest ona obecnie na konsolach PlayStation oraz komputerach osobistych, a jeśli wierzyć krążącym w sieci doniesieniom, niebawem zadebiutuje też na konsolach Xbox Series X|S. 

Powyższe wnioski można wysnuć dzięki temu, że ESRB przyznało kategorię wiekową Kena: Bridge of Spirits - Deluxe Edition w wersji właśnie dla Xboksów Series X|S. Wydawcą projektu ma być Maximum Entertainment i choć oficjalnej zapowiedzi, ani daty premiery nie ma, to jest coś na rzeczy.

Tym bardziej, że deweloperzy Kena: Bridge of Spirits, Ember Lab, już dawno twierdzili, że będą się przyglądać kolejnym platformom po tym, jak gra trafi do sprzedaży, co już wtedy wskazywało na to, że ekskluzywność dla konsol Sony jest tylko czasowa. Co ciekawe, studio przygotowuje też swoje kolejne dzieło, ponoć bardziej ambitne od dotychczasowych.

Jeśli rozważacie zakup Kena: Bridge of Spirits, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję. W przypadku zainteresowania wydaniem dla komputerów osobistych, spójrzcie też na wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   18:36, 19.04.2024
Wygląda to uroczo, kusi żeby dodać do listy życzeń. Jak czytałam reckę Biga no to w walkach z Bossami trzeba się jednak wykazać. Tylko przy zakupie pecetowej wersji trzeba chyba uważać. Wygląda na to że w wersji na Epic nie ma polskiego, tak wynika z opisu a w wersji na Steam jest. Już nie pierwszy raz zauważyłam taką różnicę.
0 kudosRonaldo_   @   20:46, 19.04.2024
Kena w Epic Games jest po polsku.
1 kudosthiefi   @   12:52, 22.04.2024
Fakty, nie plotki.
Niestety ostatnio panuje moda na robienie newsów z niepotwierdzonych informacji.
To taka legalizacja fakt newsów. Powinno się pisać o faktach, a nie mitach.
0 kudosBarbarella.   @   13:00, 22.04.2024
Cytat: thiefi
Fakty, nie plotki.
Niestety ostatnio panuje moda na robienie newsów z niepotwierdzonych informacji.
To taka legalizacja fakt newsów. Powinno się pisać o faktach, a nie mitach.

No jeżeli głównych dostarczycielem faktów jest jakiś jasnowidz outsider Tom Henderson to co się dziwić. Zadziorny