Kena: Bridge of Spirits już się zwróciło

Kena: Bridge of Spirits to bardzo udana platformówka. Gracze docenili staranie deweloperów, chętnie wykładając na nie pieniądze.

@ 26.10.2021, 16:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Kena: Bridge of Spirits już się zwróciło

Kena: Bridge of Spirits to ostatnie - bardzo udane, jak wynika z naszej recenzji - dzieło studia Ember Lab. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, tytuł znalazł już na tyle szerokie grono odbiorców, że jego opracowanie się zwróciło. Potrzebował on na to mniej więcej miesiąc czasu.

Do premiery Kena: Bridge of Spirits doszło pod koniec minionego miesiąca. Od tej pory gra dostępna jest na PC, PS4 oraz PS5, a współzałożyciel studia Ember Lab, Josh Grier, przyznał, że koszty jej opracowania się już zwróciły. Zapytany sprzedaż, powiedział: "Ciężko powiedzieć co to znaczy wielki sukces. Sony jest zadowolone".

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup Kena: Bridge of Spirits, koniecznie spójrzcie na naszą recenzję. Pamiętajcie też, aby zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi wersji PC, jeśli to ona do Was najmocniej przemawia.

Ember Lab założone zostało w 2009 roku. Początkowo zajmowało się tylko animacjami.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?