Kontynuacja Ghostrunner już powstaje, ma solidny budżet

Ghostrunner sprzedaje się bardzo dobrze i nadal cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. W rezultacie deweloperzy otrzymali zielone światło na przygotowanie drugiej części.

@ 14.05.2021, 18:30
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Kontynuacja Ghostrunner już powstaje, ma solidny budżet

Twórcy pracują nad kontynuacją niezależnego hitu Ghostrunner. Firma 505 Games ogłosiła w czwartek, że prace nad drugą odsłoną cyklu zostały oficjalnie rozpoczęte. Chociaż wydawca nie powiedział wprost, czy będzie to numerowana kontynuacja, potwierdził, że opracowaniem produkcji zajmują się deweloperzy oryginału, One More Level.

505 Games, które w marcu zakupiło markę Ghostrunner za 5 milionów euro, twierdzi, że budżet nowej gry będzie dwukrotnie większy niż w oryginale - ale bez ujawniania konkretnych liczb. Sequel jest w fazie rozwoju na PC, PS5 i Xboksy Series X|S, a One More Level najwyraźniej porzuca konsole ostatniej generacji i Switcha.

Początkowy budżet zespołu wyniesie 5 milionów euro (6 milionów dolarów). Jednak szczegóły dotyczące rozgrywki nie zostały ujawnione i prawdopodobnie nie zostaną jeszcze zaprezentowane przez jakiś czas, biorąc pod uwagę, że zespół właśnie wysłał dodatkową zawartość do oryginału.

Niemniej to świetna wiadomość dla fanów czegoś, co okazało się niespodziewaną perełką zeszłego roku. Ghostrunner sprzedał się do tej pory w ponad 600 000 egzemplarzy. Jeśli rozważacie jego zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję. W przypadku wersji PC pamiętajcie też o sprawdzeniu wymagań sprzętowych.


Sprawdź także:
Ghostrunner

Ghostrunner

Premiera: 27 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Ghostrunner to przygodowa gra akcji stawiająca na bardzo trudną i dynamiczną rozgrywkę w mrocznej, cyberpunkowej przyszłości. Za projekt odpowiada polskie niezależne stud...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?