Zapowiedziano dodatek do Ghostrunner; projekt zatytułowano Project_Hel

Project_Hel to dodatek dla gry Ghostrunner. Jego premierę zaplanowano na styczeń 2022 roku, a grać będziemy na wszystkich platformach docelowych podstawki.

@ 01.12.2021, 21:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zapowiedziano dodatek do Ghostrunner; projekt zatytułowano Project_Hel

Ghostrunner to bardzo udana gra akcji, o czym pisaliśmy w naszej recenzji. Jeśli projekt wzbudził Wasze zainteresowanie i wciąż nie macie dość, na pewno ucieszy Was informacja o tym, że nadchodzi płatne rozszerzenie dla niego. Dodatek będzie się zwał Project_Hel.

Informacje na temat Project_Hel docierają do nas za sprawą wydawcy Ghostrunner, 505 Games. Z notki prasowej dowiadujemy się, że Project_Hel swoją premierę będzie miało 27 stycznia 2022 roku, a jeśli zdecydujecie się na zakup, będziecie musieli wyłożyć równowartość 15 euro, czyli mniej więcej 70 zł.

Jeśli chodzi o założenia, w dodatku przejmujemy kontrolę nad postacią zwaną Hel - to boss z podstawowej wersji gry, który schodzi z wieży Dharma, aby osiągnąć jakiś bliżej nieokreślony cel. Początkowo produkcja miała być małym DLC, ale finalnie przerodziła się w pełnoprawną opowieść.

Project_Hel  zawiera 6 poziomów, a także nowe umiejętności do odblokowania. Dodatek ma kłaść większy nacisk na walki, a jedną z najważniejszych zmian w stosunku do pierwowzoru jest to, że Hel jest w stanie przetrwać pojedynczy cios i nadal się pojedynkować. Będą oczywiście nowi bossowie, nowi przeciwnicy, a także sześć nowych torów od Daniela Deluxe.

Na koniec wspomnę jeszcze, że Ghostrunner otrzyma 7 grudnia specjalny, darmowy pakiet świąteczny, który doda nieco nowej zawartości dla wszystkich fanów podstawki. Jeśli jeszcze nie zagraliście, spójrzcie na naszą recenzję, a w przypadku zainteresowania wersją PC, zerknijcie też na jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Ghostrunner

Ghostrunner

Premiera: 27 października 2020
PS5, XBOX X/S, SWITCH, PC, PS4, XBOX ONE

Ghostrunner to przygodowa gra akcji stawiająca na bardzo trudną i dynamiczną rozgrywkę w mrocznej, cyberpunkowej przyszłości. Za projekt odpowiada polskie niezależne stud...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?