Ghostrunner: Complete Edition dostępne w sprzedaży

Zestaw zawiera zarówno podstawkę, jak i dodatek. Nabędziecie go na wszystkich platformach docelowych pierwowzoru.

@ 30.06.2022, 15:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Ghostrunner: Complete Edition dostępne w sprzedaży

Ghostrunner to całkiem unikatowa gra akcji, wydana przez 505 Games. Pierwotnie zadebiutowało ono w październiku 2020 roku, a następnie otrzymało też dodatek pt. Project_Hel. Jeśli chcieliście zagrać, właśnie nadarzyła się ku temu wyśmienita okazja.

W sklepach zadebiutowało właśnie Ghostrunner: Complete Edition. W jego skład wchodzi podstawka, a także wszystkie wydane do tej pory aktualizacje oraz rozszerzenie Project_Hel. Zestaw dostępny jest na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S oraz Switchu, a jeśli poczuliście się zainteresowani, będziecie musieli wydać mniej więcej 180 zł.

Ghostrunner wcielamy się w bohatera o imieniu Jack. Budzi się on bez żadnych wspomnień, a następnie dowiaduje się, że musi uwolnić niejakiego Architekta, a w tym celu musi przebrnąć przez pełną niebezpieczeństw budowlę zwaną Dharma Tower. W miarę postępów pozyskuje on oczywiście nowe umiejętności i coraz skuteczniej pokonuje napotkane komplikacje.

Jeśli chodzi o dodatek Project_Hel, będący częścią zestawu, skupia się on na Hel, jednym z bossów podstawki. Mamy tu oczywiście nowe poziomy, nowych przeciwników, niedostępne wcześniej umiejętności, a także całkiem świeżą opowieść, uzupełniającą podstawkę.

Na koniec wspomnę, że powstaje już Ghostrunner 2. Będzie ono dostępne na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S, choć na razie nie wiemy kiedy.


Sprawdź także:
Ghostrunner

Ghostrunner

Premiera: 27 października 2020
PS5, XBOX X/S, SWITCH, PC, PS4, XBOX ONE

Ghostrunner to przygodowa gra akcji stawiająca na bardzo trudną i dynamiczną rozgrywkę w mrocznej, cyberpunkowej przyszłości. Za projekt odpowiada polskie niezależne stud...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?