Ghostrunner dostępne jest już na konsolach obecnej generacji

W Ghostrunner do tej pory grali posiadacze komputerów osobistych oraz konsol poprzedniej generacji. Tytuł miał już jednak swoją premierę na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S.

@ 29.09.2021, 19:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x/s

Ghostrunner dostępne jest już na konsolach obecnej generacji

Ghostrunner to bardzo udana gra akcji w klimatach cyberpunku. Tytuł do tej pory dostępny był na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej generacji, ale wreszcie też zagrają właściciele PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S. Co ważne, nowy wariant projektu został wzbogacony o nowe rozwiązania.

Ghostrunner był jedną z największych niespodzianek zeszłego roku. To dynamiczna gra akcji, w której nacisk położony został na parkour oraz pojedynki z wykorzystaniem rozmaitego oręża. Jeśli chodzi o wydanie przeznaczone dla PlayStation 5 oraz Xboksy Series X|S, zostało ono nieco podrasowane. Deweloperzy dodali do gry ray-tracing, a także wsparcie dla technologii HDR. Gra działa też nawet w 4K oraz z płynnością 120 klatek na sekundę.

Jako że Ghostrunner od swojej pierwotnej premiery ciągle był rozwijany, wariant dla konsol nowej generacji to także wszystkie opublikowane do tej pory aktualizacje oraz nowa zawartość (przedmioty kosmetyczne, tryby zabawy). Deweloperzy ujawnili również, że pracują już nad kontynuacją, choć na razie brakuje jakichkolwiek szczegółów na jej temat.

Jeśli rozważacie zakup Ghostrunner, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję, a także wymagania sprzętowe - w przypadku zainteresowania wydaniem dla komputerów osobistych.


Sprawdź także:
Ghostrunner

Ghostrunner

Premiera: 27 października 2020
PS5, XBOX X/S, SWITCH, PC, PS4, XBOX ONE

Ghostrunner to przygodowa gra akcji stawiająca na bardzo trudną i dynamiczną rozgrywkę w mrocznej, cyberpunkowej przyszłości. Za projekt odpowiada polskie niezależne stud...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?