Tryb multiplayer dla Watch Dogs: Legion opóźniony

Jego premiera nastąpi na początku przyszłego roku.

@ 26.11.2020, 13:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Tryb multiplayer dla Watch Dogs: Legion opóźniony

Tryb rozgrywek wieloosobowych dla Watch Dogs: Legion miał trafić w ręce graczy jeszcze w tym roku, a konkretniej 3 grudnia. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, nastąpiła obsuwa w jego terminie publikacji.

Z nowych informacji napływających od Ubisoftu wynika, że multiplayer dla Watch Dogs: Legion będziemy mogli sprawdzić dopiero w roku 2021. Twórcy potrzebują po prostu nieco więcej czasu na to, by wszystko dopieścić do perfekcji. Deweloperzy wciąż naprawiają też błędy z trybu fabularnego.

"Jako część naszego poświęcenia naprawianiu niedociągnięć gry, zdecydowaliśmy się opóźnić tryb sieciowy Watch Dogs: Legion do początku 2021 roku. Pozwoli nam to skupić się na naprawianiu błędów z trybem singlowym i da nam więcej czasu na przetestowanie doświadczenia sieciowego, aby jego premiera poszła gładko".

Watch Dogs: Legion dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup, pamiętajcie o naszej recenzji. Grających odsyłamy natomiast do naszego w pełni darmowego i rozbudowanego poradnika.


Sprawdź także:
Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Premiera: 29 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Watch Dogs Legion to trzecia część serii przygodowych gier akcji od francuskiego koncernu Ubisoft. Po Chicago w pierwszej części i San Francisco w drugiej, "trójka" przen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?