Watch Dogs: Legion nie otrzyma więcej aktualizacji i DLC

Ubisoft informuje o zakończeniu wsparcia dla Watch Dogs: Legion.

@ 23.01.2022, 19:38
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Watch Dogs: Legion nie otrzyma więcej aktualizacji i DLC

Wsparcie dla Watch Dogs: Legion zostało definitywnie zakończone - informuje w najnowszym komunikacie firma Ubisoft. Oznacza to, że tytuł nie otrzyma już więcej aktualizacji czy dodatków.

"TU 5.6 była naszą ostatnią aktualizacją dla Watch Dogs: Legion. Wciąż możecie spodziewać się jednak nowych, jak i powracających nagród w trybie online. Aktualny zestaw z sezonu 4, Rebeliantów, zawierający 80 poziomów, będzie dostępny do 22 stycznia 2022, a zaraz potem rozpocznie się sezon 5, Paski. Po jego zakończeniu sezony 3-5 będą powracać cyklicznie do gry, zapewniając wam szansę na zdobycie nagród, które mogliście przegapić w przeszłości. Niektóre z nich to na przykład zmodyfikowana wersja kurtki Aidena Pierce'a oraz zestaw ubrań i maska Jacksona." - czytamy.

Nagłe zakończenie wsparcia dla Watch Dogs: Legion może być nieco zaskakujące, szczególnie w obliczu dalszego rozwoju Assassin's Creed: Valhalla (gry zadebiutowały na rynku w podobnym terminie, jesienią 2020 roku). Zdaje się jednak, że przygody w dystopijnym Londynie nie cieszyły się tak dużą popularnością, jak perypetie Eivor, które cały czas sprzedają się bardzo dobrze i zebrały dużo lepsze opinie wśród grających.

Dalsze losy marki Watch Dogs stoją na ten moment pod znakiem zapytania - Ubisoft nie wyklucza produkcji kolejnej gry z serii, ale póki co przedstawiciele francuskiej korporacji nie wypowiadają się w tym temacie. 

Obecnie Watch Dogs: Legion w wersji na konsole można kupić za około 70-80 zł, więc jeśli nie graliście, to jest to  całkiem niezły moment by sprawdzić opisywaną grę.


Sprawdź także:
Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Premiera: 29 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Watch Dogs Legion to trzecia część serii przygodowych gier akcji od francuskiego koncernu Ubisoft. Po Chicago w pierwszej części i San Francisco w drugiej, "trójka" przen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?