Premiera PlayStation 5 największą w historii Sony

Korporacja dziękuje graczom za tak ogromne zainteresowanie platformą.

@ 25.11.2020, 14:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Premiera PlayStation 5 największą w historii Sony

PlayStation 5 cieszy się naprawdę ogromną popularnością. Sony postanowiło w związku z tym podziękować wszystkim graczom, a także zapewnić ich, że przed końcem bieżącego roku w sklepach pojawią się kolejne egzemplarze platformy. Osoby, które nie zdążyły jej do tej pory nabyć, będą miały ku temu szansę.

Na oficjalnym kanale PlayStation na Twitterze pojawił się wpis, w którym Sony dziękuje graczom i oznajmia, że premiera PlayStation 5 była największą w historii korporacji. Choć nie podano konkretnych liczb, można spokojnie założyć, widząc zainteresowanie platformą, że faktycznie zainteresowanie urządzeniem jest ogromne.

Jeśli nie udało Wam się zdobyć własnego egzemplarza, pamiętajcie, że w większości sklepów jest możliwość ustawienia specjalnego powiadomienia, informującego o zmieniającej się dostępności konkretnego produktu. Jeśli zaś nie jesteście pewni, na którą konsolę się zdecydować, przejrzyjcie materiały, jakie zgromadziliśmy na naszych łamach.

Kolejne materiały są w przygotowaniu. Regularnie więc odwiedzajcie nasze łamy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:05, 25.11.2020
Pomyśleć co by się działo gdyby nie pandemia, to by było widowisko. I przynajmniej sprzętu by nie zabrakło na premierę.
1 kudosguy_fawkes   @   16:00, 25.11.2020
7 lat temu nie było pandemii, premiera nie była aż tak huczna, sklepy otwarte, a mimo to PS4 też zabrakło dla wszystkich chętnych. I tak się dzieje z praktycznie każdym produktem, który cieszy się dużym zainteresowaniem, bez względu na to, czy to konsola, czy telefon.