Najnowsza aktualizacja Baldur’s Gate III będzie niezgodna z dotychczasowymi zapisami

Twórcy za sprawą Patcha 3 chcą zmienić w Baldur’s Gate III naprawdę dużo, w tym scenariusz.

@ 25.11.2020, 15:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Najnowsza aktualizacja Baldur’s Gate III będzie niezgodna z dotychczasowymi zapisami

Baldur’s Gate III, najnowszy projekt studia Larian, dostępne jest obecnie we wczesnym dostępie Steam. Deweloperzy ciągle przygotowują jego aktualizacje, a nadchodząca zmiana ma być naprawdę poważna. Doprowadzi ona do tego, że przestaną działać dotychczasowe zapisy.

Patch 3 dla Baldur’s Gate III nadejdzie niebawem, choć nie znamy jeszcze konkretnego terminu. Z informacji opublikowanych przez Larian wynika, że nie będzie on jedynie zajmował się poprawkami dostrzeżonych niedociągnięć. Wprowadzi też sporo zmian w scenariuszu oraz zadaniach, zarówno głównych, jak i pobocznych.

Jeśli nie chcecie grać w nową wersję Baldur’s Gate III, będziecie mieli szansę pozostać przy obecnej. Larian udostępni na Steam dwie gałęzie beta. Jedna będzie oferować nową progresję, a druga starą. Możliwe będzie więc kontynuowanie zabawy bez utraty postępów.

Baldur’s Gate III jest obecnie dostępne wyłącznie na PC. Tytuł znajduje się we wczesnym dostępie, a na chwilę obecną nie wiemy jak długo będzie w nim przebywać. Jak tylko sytuacja się wyklaruje, nie omieszkamy podzielić się z Wami detalami.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:20, 26.11.2020
Dlatego kompletnie nie rozumiem ochoty grania i spojlerowania sobie gry przed oficjalną premierą.