Sea of Thieves z rekordowymi 40 milionami graczy

Rare przyciągnęło do Sea of Thieves już ponad 40 milionów graczy.

@ 18.04.2024, 10:50
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Sea of Thieves z rekordowymi 40 milionami graczy

Rare twierdzi, że Sea of Thieves zainteresowało już 40 milionów graczy. Doskonała gra o piratach, która przez wiele lat była sumiennie wspierana najlepsze ma dopiero jednak przed sobą.

"Czterdzieści milionów graczy na Xbox, Windows 10 i Steam to niesamowity kamień milowy, o którym można rozmawiać i oczywiście nie wydarzyłoby się to bez Was – naszej wspaniałej, pozytywnej i przyjaznej społeczności, która wciąż nas zaskakuje oraz imponuje swoją kreatywnością i wybrykami na falach" - powiedział Joe Neate, producent wykonawczy w Sea of Thieves.

Kooperacyjna gra wieloosobowa o piratach została pierwotnie wydana na konsolę Xbox One i komputery osobiste w marcu 2018 roku, stając się pierwszym ekskluzywnym tytułem firmy Microsoft, który od chwili premiery był dostępny w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Tytuł wkrótce ma pojawić się również na PlayStation 5, a więc można przypuszczać, iż liczba graczy znacząco wzrośnie. Microsoft ma sprecyzowaną politykę udostępniania swoich gier na innych platformach po tym, jak ich potencjał użytkowników został wyczerpany na Xboksie.


Sprawdź także:
Sea of Thieves

Sea of Thieves

Premiera: 20 marca 2018
XBOX ONE, PC, PS5, XBOX X/S

Sea of Thieves to przygodowa gra akcji od studia Rare - autorów m.in. Banjo-Kazooie oraz Viva Pinata. Produkcja skupia się na pirackich przygodach, które przeżywamy razem...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   11:26, 18.04.2024
Wynik ładny, ale jest to liczba osób, które zainteresowały się tytułem, a nie liczba aktywnych graczy, tak?
0 kudosBarbarella.   @   12:12, 18.04.2024
Cytat: MicMus123456789
Wynik ładny, ale jest to liczba osób, które zainteresowały się tytułem, a nie liczba aktywnych graczy, tak?

Myślę że jednak graczy no bo niby skąd mieliby wiedzieć czy ktoś się tylko tym zainteresował i powiedział do siebie "O fajne, może zagram".
0 kudosMar3cz3k   @   22:47, 18.04.2024
Cyferki mogły im ostatnio podskoczyć dzięki wprowadzeniu trybu PvE oraz porażce Skull and Bones. Sam się zastanawiam czy znowu nie zagrać