Dziś jest premiera Watch Dogs: Legion

Produkcja dostępna jest na PC oraz konsolach obecnej generacji.

@ 29.10.2020, 19:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Dziś jest premiera Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier Ubisoftu. Miło jest nam więc przekazać, że przedsięwzięcie jest już dostępne w sklepach. Jego premiera ma miejsce dziś.

Watch Dogs: Legion dostępne jest na PC, PS4 oraz Xboksie One, a mniej więcej za dwa tygodnie zagramy w nie też na PlayStation 5 oraz Xboksie Series X/S. Jeśli chodzi o założenia projektu, największą innowacją zdaje się być rozgrywka nazwana przez twórców "Play as Anyone" - nie ma tu więc głównego bohatera, grać możemy każdym.

Akcja gry przenosi nas do Londynu, który chyli się ku upadkowi. Pośród narastających niepokojów powstaje tajemniczy ruch oporu, DedSec, którego celem jest przeprowadzenie skoordynowanych działań, mających na celu wyeliminowanie wpływów potężnej korporacji, kierującej życiem w stolicy Anglii.

Watch Dogs: Legion oferuje obecnie wyłącznie kampanię dla jednego gracza, ale 3 grudnia otrzyma aktualizację, która wprowadzi do gry tryb wieloosobowy. Ma on stanowić swoisty wstęp do wsparcia popremierowego, na które składać będą się zarówno darmowe, jak i płatne dodatki. Te drugie otrzymać można po zakupie przepustki sezonowej.

Jeśli nie jesteście przekonani co do tego, czy nabyć Watch Dogs: Legion, zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją. Dosłownie przed momentem pojawiła się ona na naszych łamach. Popełnił ją Mateusz.


Sprawdź także:
Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Premiera: 29 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Watch Dogs Legion to trzecia część serii przygodowych gier akcji od francuskiego koncernu Ubisoft. Po Chicago w pierwszej części i San Francisco w drugiej, "trójka" przen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?