World of Warcraft: Shadowlands zadebiutuje pod koniec listopada

World of Warcraft: Shadowlands, czyli kolejne rozszerzenie do popularnego MMO zadebiutuje pod koniec przyszłego miesiąca.

@ 29.10.2020, 19:11
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

World of Warcraft: Shadowlands zadebiutuje pod koniec listopada

World of Warcraft: Shadowlands pierwotnie miał być już dostępny. To byłby dla wszystkich pierwszy weekend z nowym rozszerzeniem dla popularnej grą MMO. Oczywiście tak się nie stało. Activision-Blizzard zdecydowało się opóźnić premierę, aby dopracować część zawartości. W tamtym czasie nie wiedzieliśmy dokładnie, kiedy w końcu wskoczymy do Shadowlands, ale teraz już wiemy. Stanie się to 23 listopada.

To świetna wiadomość dla każdego, kto zastanawia się, co zamierza robić tej jesieni. Masz kilka tygodni, aby odkurzyć swoje konto i przygotować się na to, co zaoferuje World of Warcraft: Shadowlands. Niektóre z pomysłów, które Blizzard pokazał w wersji beta, wydają się zmierzać w dobrym kierunku. Miejmy nadzieję, że po tej ostatniej rundzie polerowania i dostrajania rozszerzenia uda im się dostarczyć fajną zawartość.

Oczywiście nie byłoby to nowe rozszerzenie bez pewnych uroczystości przedpremierowych. Gracze będą musieli zmierzyć się z nową inwazją Plagi, która rozpocznie się 10 listopada. To wydarzenie poprzedzające rozszerzenie powinno mieć mnóstwo zajęć, które pochłoną czas oczekiwania na dodatek. Gracze ucieszą się również z wiadomości, że pierwszy rajd Shadowlands, Castle Nathria, rozpocznie się 8 grudnia. Ta data oznacza również początek Mitycznych Lochów i pierwszego sezonu PvP.

World of Warcraft: Shadowlands zadebiutuje 23 listopada na PC. List od twórców gry możecie przeczytać poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   09:47, 30.10.2020
Jestem p..onym prorokiem xD.