Sekiro: Shadows Die Twice w wersji GOTY zadebiutuje w październiku

Na razie mowa wyłącznie o premierze w Japonii.

@ 31.07.2020, 11:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Sekiro: Shadows Die Twice w wersji GOTY zadebiutuje w październiku

Studio From Software zapowiedziało specjalne wydanie Sekiro: Shadows Die Twice. Projekt, na razie tylko w Japonii, kupić będzie można w wersji Game of the Year, czyli zawierającej wszystkie opublikowane do tej pory rozszerzenia i dodatki.

Premiera Sekiro: Shadows Die Twice w wersji GotY zaplanowana została na dzień 29 października bieżącego roku, a projekt w tym konkretnym wariancie będzie można tam nabyć wyłącznie na PlayStation 4. Kupimy go albo w formie cyfrowej albo pudełkowej.

Jeśli chodzi o premierę w pozostałej części świata, na razie nic nie wiemy w tym temacie, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was powiadomić. Jest spora szansa, że wspomniana premiera dotyczy całego świata, tyle tylko że na razie nie doszło do zapowiedzi.

Sekiro: Shadows Die Twice dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jego premiera miała miejsce w marcu 2019 roku, a do tej pory do rąk graczy trafiło ponad 5 mln egzemplarzy tego tytułu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:00, 31.07.2020
To do tej gry były w ogóle jakieś dodatki, że wypuszczają wersję GOTY?
0 kudoskrzywy_banen   @   21:56, 31.07.2020
Na razie to tylko duży patch jest zapowiedziany. Możliwe że planują jakieś dlc.