Polskie studio People Can Fly pracuje nad całkiem nową marką z kategorii AAA

Nową grą zajmie się oddział w Nowym Jorku. Polski zajęty jest wykańczaniem Outriders.

@ 31.07.2020, 10:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Polskie studio People Can Fly pracuje nad całkiem nową marką z kategorii AAA

Polskie studio People Can Fly pracuje obecnie nad grą Outriders, mającą zadebiutować pod koniec bieżącego roku. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, to nie jedyny projekt, przy którym dłubią deweloperzy. Zapowiedzieli oni bowiem kolejne przedsięwzięcie z kategorii AAA.

Nowe dzieło, będące reprezentantem kategorii AAA, trafi do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox z serii X i PlayStation 5. Zgodnie z tym, co ujawniono, będzie to "wysoce ambitny, przełamujący konwencje tytuł action-adventure". Pracować ma na nim studio w Nowym Jorku.

"W People Can Fly jest w powietrzu elektryczność. W zeszłym roku zapowiedzieliśmy otwarcie nowego studia w Nowym Jorku i ujawniliśmy Outriders. Dziś mamy już ponad 250 pracowników i jesteśmy podekscytowani zapowiadając kolejny rozdział tworzenia w naszej firmie", powiedział prezes spółki, Sebastian Wojciechowski.

"Naszą intencją od początku była rozbudowa People Can Fly w studio produkujące wiele projektów oraz globalna obecność naszej marki. To unikatowy moment w prezentacji odświeżonego wizerunku PCF. Z premierą konsol następnej generacji pod koniec bieżącego roku, jesteśmy niesamowicie podekscytowani przyszłością People Can Fly oraz całej branży".

Prócz rozszerzenia studia w Nowym Jorku w ciągu najbliższych 12 do 18 miesięcy, People Can Fly otworzy również nowe studio w Montrealu. Jeśli chodzi o nowy projekt, będzie on prowadzony przez szefa studia w Nowym Jorku, Davida Grijnsa, a jego kreatywnym dyrektorem został Roland Lesterlin. Na razie szczegółów na jego temat brak.

W kwestii Outriders, jego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku, a grać będziemy na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksie Series X. Na razie nie mamy konkretnego terminu, ale na naszych łamach możecie przeczytać wrażenia z ogrywania Outriders.


Sprawdź także:
Outriders

Outriders

Premiera: 2020
XBOX X, PS5, PC, PS4, XBOX ONE

Outriders to strzelanka pozwalająca na zabawę w kooperacji osadzona w ponurym świecie science fiction. Za projekt odpowiada studio People Can Fly znane za sprawą takich g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?