Sekiro: Shadows Die Twice wkrótce zadebiutuje w wydaniu Game of the Year

Premiera w przyszłym tygodniu.

@ 24.10.2020, 12:50
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Sekiro: Shadows Die Twice wkrótce zadebiutuje w wydaniu Game of the Year

Sekiro: Shadows Die Twice to jedna z najlepszych i zarazem najtrudniejszych gier 2019 roku. Studio From Software postawiło na ciekawą mechanikę walki, mocno odmienną od tego, co widzieliśmy wcześniej w cyklu Dark Souls czy też Bloodborne. Gra została ciepło przyjęta przez graczy.

Firma Activision postanowiła nieco przypomnieć nam o Sekiro, czego efektem jest debiutujące 28 października wydanie Game of the Year. Będzie to darmowa aktualizacja dla posiadaczy gry, w ramach której dostaniemy nowe wyzwania związane z bossami, garść kolejnych sekretów do odkrycia czy dodatkowe stroje dla głównego bohatera. Pojawi się także funkcja nagrywania krótkich, 30-sekundowych klipów, którymi będziemy mogli podzielić się z innymi graczami.

Sekiro: Shadows Die Twice w wersji GotY otrzyma wydanie pudełkowe, prawdopodobnie jedynie na PlayStation 4 i Xboksa One. Nie jest jednak jasne, czy będzie można kupić je w Polsce.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?