Sekiro: Shadows Die Twice za damo w PS Plus albo w Game Pass?

Wygląda na to, że Sekiro: Shadows Die Twice może w najbliższych tygodniach lub miesiącach zadebiutować w usłudze PlayStation Plus, ewentualnie Xbox Game Pass. Wstrzymajcie się więc z zakupem.

@ 15.03.2021, 11:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Sekiro: Shadows Die Twice za damo w PS Plus albo w Game Pass?

Sekiro: Shadows Die Twice to ostatni projekt słynnego studia From Software, odpowiedzialnego za powstanie gatunku soulslike. Jeśli nie mieliście okazji w niego zagrać, sugerujemy odrobinę się wstrzymać. Pojawiły się bowiem w sieci plotki wskazujące na to, że gra trafi do jednej z subskrypcji konsolowych: PlayStation Plus albo Xbox Game Pass - ewentualnie do dwóch jednocześnie.

Branżowy insider (osoba posiadająca dostęp do tajnych informacji), Shpeshal Ed, zasugerował ostatnio na Twitterze, aby nie kupować w najbliższym czasie Sekiro: Shadows Die Twice, co może oznaczać, że projekt będzie gdzieś rozdawany za darmo. Może to też jednak oznaczać, że nadchodzi jakaś przecena - nie mamy pewności, a Shpeshal Ed nie napisał niczego konkretnego.

Co warto podkreślić, Shpeshal Ed sugeruje, aby Sekiro: Shadows Die Twice nie kupować w najbliższych miesiącach, a zatem tytuł może trafić do PS Plus albo Game Pass dopiero w dalszej perspektywie, nie chodzi o to, że za darmo zagramy już w kwietniu. Doniesienia mogą się też nie potwierdzić, ale bądźcie pewni, że wszelkie nowe informacje w temacie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   11:14, 15.03.2021
Gdyby trafiło do PS+ cieszyłbym się bo od dawna chce kupić, a gra z ceny nie za bardzo schodzi Dumny