Sekiro: Shadows Die Twice sprzedało się w imponującym nakładzie

Sekiro: Shadows Die Twice wydane zostało w 2019 roku, a do tej pory rozeszło się w bardzo imponującym nakładzie na wszystkich platformach docelowych.

@ 26.09.2023, 10:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Sekiro: Shadows Die Twice sprzedało się w imponującym nakładzie

Sekiro: Shadows Die Twice to prawdopodobnie najtrudniejsza gra z gatunku soulslike, przygotowana przez studio FromSoftware. Jeśli nie mieliście w nie okazji zagrać, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję i pamiętajcie też o sprawdzeniu wymagań sprzętowych w przypadku zainteresowania wydaniem dla blaszaków.

Przechodząc do meritum, wydane w Sekiro: Shadows Die Twice cieszy się sporą popularnością wśród graczy. Deweloperzy przedsięwzięcia potwierdzili za sprawą portalu X (dawniej Twitter), że projekt sprzedał się już w nakładzie przekraczającym 10 milionów egzemplarzy. Wynik ten gra osiągnęła mniej więcej w cztery lata od rynkowego debiutu. Dotyczy on wszystkich platform, czyli PC, PS4 oraz X1.

Sekiro: Shadows Die Twice to przedstawiciel gatunku soulslike, w którym najważniejszy jest refleks, szybkie parowanie oraz kontratakowanie. Tytuł ten mocno różni się od innych przedstawicieli soulslike, albowiem deweloperzy rozszerzyli motorykę bohatera i umożliwili mu nawet skradanie się oraz eliminowanie oponentów z zaskoczenia (lub osłabianie ich, jeśli całkowita eliminacja nie wchodzi w grę).

Sekiro: Shadows Die Twice dostępne jest na PC, PS4 oraz X1, a za sprawą wstecznej kompatybilności także na PS5 oraz XS.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?