Project CARS 3 będzie bardziej przystępną grą dla amatorów wyścigów samochodowych

Project CARS 3 ma być mniej zaawansowaną grą wyścigową, w której wszyscy znajdą przyjemność z jazdy.

@ 31.07.2020, 11:17
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Project CARS 3 będzie bardziej przystępną grą dla amatorów wyścigów samochodowych

Project CARS 3 to nadchodząca superprodukcja Slightly Mad Studios, która w sierpniu trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz pecety. Tytuł ma być skierowany do szerszej widowni, nie będzie już tak hardcore'owy, jak poprzednicy.

Z zapowiedzi GamesRadar, redakcji, która miała okazję położyć ręce na przedpremierowej wersji projektu, wynika, że tytuł nie będzie już tak bardzo wymagający, jak poprzednicy. To znaczy będzie, ale należy pogrzebać w opcjach. W "standardzie" nie będzie to gra, która wymaga drogich kierownic.

Dzięki uproszczeniu rozgrywki PC3 będzie miało szansę trafić do szerszego grona odbiorców i zdobyć większą popularność. Nie oszukujmy się, fanów sim racingu jest dużo, ale studia z grami na tę skalę nie utrzymamy celują tylko w nich. Przedsięwzięcie SMS nadal będzie pozwalało na zawody online, ale rozgrywka ma być bliższa tej z Gran Turismo Sport czy Forzy Motorsport. Opanować ją ma każdy gracz.

Wideo zapowiedź gry możecie zobaczyć poniżej. Redakcja wspomina w niej również o takich niuansach, jak możliwość malowania aut, czy powrót ikonek wspomagających na zakrętach.

Premiera Project CARS 3 odbędzie się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC w dniu 28 sierpnia.


Sprawdź także:
Project CARS 3

Project CARS 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Project CARS 3 to trzecia osłona popularnej serii gier wyścigowych o symulacyjnym charakterze. Za projekt ponownie odpowiada Slightly Mad Studios.W Project CARS 3 twórcy ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?