W Biomutant zagramy również na PS5 oraz Xbox Series X

Na razie nie wiemy jednak jak dokładnie będzie to zrealizowane.

@ 09.07.2020, 10:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x/s

W Biomutant zagramy również na PS5 oraz Xbox Series X

Biomutant zapowiada się nad wyraz ciekawie. Projekt zapowiedziano dość dawno, a do tej pory nie mamy jego daty premiery. Pojawiły się więc spekulacje na temat tego, że grać będziemy nie tylko na obecnej, ale także następnej generacji konsol.

Producent gry, Stefan Ljungqvist, został ostatnio zapytany przez redakcję portalu Gamereactor o debiut na przyszłej generacji konsol. Ljungqvist powiedział, że deweloperzy na razie nie pracują nad konwersją, ale jednocześnie przyznał, że na PS5 i nowym Xboksie będziemy mogli zagrać.

"Powiem tak: będziecie w stanie zagrać w Biomutant na Waszych nowych konsolach".

Nie wiadomo w tym momencie czy chodzi o kompatybilność wsteczną obu urządzeń, czy może jakąś aktualizację, która udostępniona zostanie już po premierze. Pozostaje się w związku z tym uzbroić w cierpliwość i czekać na nowe doniesienia w temacie.

Biomutant  opracowywane jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wciąż nie znamy jego daty premiery.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?