Biomutant (PC) - okladka

Biomutant (PC)

Premiera:
25 maja 2021
Premiera PL:
25 maja 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (2)

Opis Biomutant (PC)
Kawira @ 11:19 25.08.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 47h 40min

+ czaswięcej

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.

W przedsięwzięciu gracz kieruje poczynaniami wojownika, który, by uratować świat i drzewo życia, musi stać się królem krainy. Lwią część rozgrywki stanowi eksploracja rozległego, otwartego świata. Aby było to nieco łatwiejsze, protagonista dysponuje wieloma unikatowymi umiejętnościami.

W trakcie zabawy często przyjdzie mu zmieniać wygląd oraz kod genetyczny. Zapewnia mu to nowe moce, zmieniając jego charakterystykę, a nawet wygląd. Tytuł oferuje również szeroki wybór broni oraz ekwipunku, pozwalającego zbadać niegościnne obszary pokroju radioaktywnych ruin. Oręż można, rzecz jasna, zbudować od podstaw z zebranych części. Przydaje się on następnie w dynamicznych starciach zarówno na broń białą, jak i palną.

Grafika prezentuje bajkowy, humorystyczny styl przywodzący na myśl produkcje Disneya. Bohatera zaś prowadzi narrator znany z roli dilera z The Hand of Fate.

Wymagania: Twórcy gry Biomutant ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   urban1212,
PEGI: Od 12 lat
Screeny z Biomutant (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?