[AKTUALIZACJA] Dodatek Hellraid dla Dying Light zadebiutuje w sierpniu

Pierwotnie miała to być całkiem ciekawa, samodzielna gra.

@ 20.07.2020, 10:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

[AKTUALIZACJA] Dodatek Hellraid dla Dying Light zadebiutuje w sierpniu

Kiedy pierwszy raz pokazano Hellraid, była to całkiem nowa gra firmy Techland. Finalnie zdecydowano jednak o tym, by projekt mocno przemodelować, czego rezultatem jest dodatek dla Dying Light.

AKTUALIZACJA: Techland ogłosił, że po beta-testach dodatku i uwagach otrzymanych od graczy zdecydował się na przesunięcie premiery DLC - Dying Light: Hellraid ukaże się 14 sierpnia.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy DLC zatytułowane Hellraid trafi do gry Dying Light już niebawem, bo 23 lipca bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na wszystkich platformach docelowych projektu, a dołączenie do zabawy kosztować będzie nas mniej więcej 40 zł.

Rozszerzenie Hellraid związane jest z dziwnym automatem do gier, który pojawia się w wieży. Osoby, które wejdą z nim w interakcję przenoszone są do dziwnego i tajemniczego świata, w którym zmierzyć muszą się z demonami - samodzielnie lub w trybie współpracy. Robią to w stylu średniowiecznym, czyli w pancerzach oraz za sprawą np. młotów lub mieczy.

Każde podejście do tego dziwnego miejsca podnosi naszą rangę Hellraid, co natomiast odblokowuje nowe bronie do wykorzystania w "normalnym" świecie gry Dying Light. Wisienką na torcie mają być specjalne zlecenia, za które zgarniamy dodatkowe nagrody.

Jak wspomniałem, premiera Hellraid zaplanowana została na dzień 23 lipca. Projekt dostępny będzie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Dying Light

Dying Light

Premiera: 27 stycznia 2015
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE

Dying Light to stworzona przez firmę Techland gra akcji, w której największy nacisk położono na elementy survivalu, jak również kooperację pomiędzy graczami.Dying Light p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?