Mass Effect Legendary Edition oraz Biomutant za darmo w grudniowym PS Plus Essentia?

Wygląda na to, że fani RPG będą mieć w przyszłym miesiącu nie lada gratkę, przynajmniej ci, którzy posiadają PS Plus.

@ 29.11.2022, 16:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Mass Effect Legendary Edition oraz Biomutant za darmo w grudniowym PS Plus Essentia?

Listopad już prawie za nami, a to oznacza, że w sieci zaczynają się pojawiać plotki na temat grudniowej rozpiski PlayStation Plus. Jak zwykle, odpowiada za nie niejaki Dealabs. Wielokrotnie udowodnił on już, że ma dostęp do oficjalnych wieści, więc podobnie będzie prawdopodobnie tym razem.

Jeśli chodzi o darmowe gry, wchodzące w subskrypcję PS Plus Essential, nastawić mamy się na Mass Effect Legendary Edition na PS4, a także Biomutant i Divine Knockout na PS4 oraz PS5. Gry będzie można zaciągnąć już od 6 grudnia, a będą one dostępne dla abonentów do 3 stycznia 2023 roku.

Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się Mass Effect Legendary Edition - zremasterowana trylogia przygód Sheparda to wiele godzin dobrej zabawy zarówno dla fanów RPG, jak i osób ceniących sobie dynamiczną akcję oraz rozbudowany wątek fabularny. Jeśli nie graliście z jakiegoś powodu, to naprawdę warto.

Sony oczywiście nie podało jeszcze oficjalnej rozpiski, ale niebawem na pewno takowa się pojawi. Gdy tak się stanie, nie omieszkamy Was o tym poinformować.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 25 maja 2021
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   10:09, 30.11.2022
Pogram sobie w odświeżoną wersję z wielką chęcią.