Half-Life - seria dostępna za darmo do czasu premiery Half-Life: Alyx

Valve z okazji zbliżającej się premiery Half-Life: Alyx udostępniło kompletnie za darmo wszystkie gry z tej serii!

@ 22.01.2020, 11:33
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Half-Life - seria dostępna za darmo do czasu premiery Half-Life: Alyx

Firma Valve ogłosiła nie lada gratkę dla wszystkich fanów marki Half-Life - ale i dla graczy w szerokim tego słowa znaczeniu! W marcu bowiem premiera kolejnej części serii (co prawda nie chodzi o legendarny Half-Life 2: Episode Three, ale jednak), Half-Life: Alyx - do tego czasu wszystkie pozostałe produkcje spod tego szyldu są darmowe!

Half-Life: Alyx zostało zapowiedziane pod koniec listopada zeszłego roku. Firma Valve zrobiło nie lada niespodziankę wszystkim wielbicielom marki, którzy z utęsknieniem czekali na nową odsłonę przygód Gordona Freemana. Co prawda to nie w niemego pracownika naukowego będziemy się w Alyx wcielać, a właśnie w tytułową pomagierkę Freemana z "dwójki". Gra jest prequelem do wydarzeń z drugiej odsłony serii - w trakcie historii poznajemy losy ponownego przejęcia Ziemi przez kolejnych kosmitów (Kombinat), a także rolę tajemniczej protagonistyki w tych wydarzeniach.

I to właśnie z okazji premiery nowej części (debiut już w marcu) postanowiono udostępnić całą bibliotekę gier z logo Half-Life'a kompletnie za darmo! Począwszy od oryginału i dodatków do niego (Blue Shift i Opposing Force), przez kontynuację i dwa epizody. Co prawda tytuły regularnie pojawiały się we wszelkiej maści promocjach i przecenach, aczkolwiek znajdą się zapewne i tacy, którzy do tej pory się na nie nie skusili.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosCVBPS   @   15:41, 22.01.2020
Dzięki za tę wiadomość, już odpalam steama. Szczęśliwy
0 kudosmrPack   @   11:45, 23.01.2020
Podczas ostatniej wyprzedaży chciałem kupić, ale się wstrzymałem Dumny Wreszcie będzie okazja by zagrać.