Darmowy dynamiczny temat z Ghost of Tsushima

Spieszcie się jednak, albowiem promocja jest ograniczona czasowo.

@ 22.01.2020, 10:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Darmowy dynamiczny temat z Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima to jedna z najciekawszych gier, zmierzających w tym roku na PlayStation 4. Jeśli na projekt czekacie, zainteresujcie się darmowym dynamicznym tematem, jaki pojawił się w PlayStation Store.

Chodzi oczywiście o temat graficzny interfejsu PlayStation 4. Aby go pobrać, skorzystajcie z odpowiedniego kodu zawartego w poniższej notce pochodzącej z Twittera. Co ważne, spieszcie się ponieważ kody działać będą wyłącznie do 31 stycznia bieżącego roku.

Każdy kod przeznaczony jest dla konkretnego regionu. Wstukać musicie go w PlayStation Store, w opcji pozwalającej wykorzystywać kody - jest w głównym menu, na dole. Po chwili dynamiczna skórka będzie już pobrana i możliwe stanie się jej aktywowanie.

Ghost of Tsushima to najnowsze dzieło studia Sucker Punch. Niestety w tym momencie nie wiemy kiedy się go spodziewać, ale jak tylko Sony ujawni datę premiery, nie omieszkamy Wam jej przekazać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:36, 22.01.2020
Pobrane Dumny Motyw prezentuje się świetnie Szczęśliwy