W SteamDB pojawiło się Half-Life 2: Remastered Collection

Niestety nie chodzi o remaster opracowany przez Valve, ale o fanowskie dzieło, które może, ale nie musi trafić do sieci. Trzymamy kciuki, aby ziściła się pierwsza opcja.

@ 03.08.2021, 10:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

W SteamDB pojawiło się Half-Life 2: Remastered Collection

Zakończenie Half-Life 2 pozostawia wiele do życzenia. Valve przygotowało tylko dwa z trzech planowanych epizodów dodatkowej opowieści, po czym całkowicie odpuściło przygody Gordona Freemana na rzecz rozwijania platformy Steam. Gracze postanowili wziąć sprawy w swoje ręce, czego efektem są rozliczne fanowskie projekty, mające na celu przywrócenie serii Half-Life do jej dawnej świetności. Jeden z tego typu projektów pojawił się na SteamDB.

Na łamach SteamDB pojawił się wpis zatytułowany Half-Life 2: Remastered Collection. Nie jest to niestety przedsięwzięcie oficjalne, opracowane przez Valve, ale fanowskie. Za jej przygotowaniem stoi twórca modów, Filip Victor. To dzięki niemu dostaliśmy kilka lat temu Half-Life 2: Update, czyli podrasowane wydanie klasyka, okraszone oczywiście poprawioną oprawą wizualną.

W tym momencie nie wiemy niestety czy Half-Life 2: Remastered Collection kiedykolwiek pojawi się w sieci. Dostępność karty w SteamDB o niczym nie świadczy. Valve może się nie zgodzić na rozwój produkcji, a to będzie oznaczać, że nigdy nie będziemy mieli szansy jej sprawdzić.

Na koniec wspomnę jeszcze, że fani Half-Life wciąż czekają na jakiekolwiek informacje dotyczące Half-Life 3. Valve milczy niestety w temacie i nie wiadomo czy kiedykolwiek się to zmieni.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?