Half-Life 2 VR z datą premiery?

Czyżby Half-Life 2 VR otrzymało datę premiery?

@ 10.08.2022, 23:21
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Half-Life 2 VR z datą premiery?

Half-Life 2 VR to mod do Half-Life 2, który dodaje obsługę VR do wielbionego przez wielu graczy FPS-a od Valve, a kiedy czekamy na Half-Life 3, od wielu, wielu lat, wersja beta modyfikacji została niejako ujawniona.

Publiczna beta Half-Life 2 VR wystartuje we wrześniu i chociaż deweloper, Source VR Mod Team, nie podał dokładnej daty, to ujawnił, że beta prawdopodobnie wystartuje w piątek. Szybkie spojrzenie na kalendarz pokazuje, że Half-Life 2 VR możemy spodziewać się 2, 9, 16, 23 lub 30 września.

Pamiętajcie, że Half Life 2 VR dopiero niedawno wyszło z wewnętrznych testów, a wrześniowe wydanie będzie po prostu wersją beta, która może nadal zawierać sporo błędów i niedociągnięć. Zespół Source VR Mod Team ma jednak ambitny plan, który obejmuje wykorzystanie upscalingu sztucznej inteligencji do zmiany zasobów i tekstur na poziomach Half-Life 2, a także poprawek w arsenale broni, aby uwzględnić bardziej zróżnicowany zakres animacji.

Planowane jest również wprowadzenie VR do Half-Life 2: Episode One i Episode Two, a deweloper ma nadzieję, że Half-Life 2 VR zostanie zatwierdzony na Steamie, choć najwyraźniej wciąż czeka na ostatnie słowo od Valve. Niemniej jednak po premierze grę będzie można pobrać za darmo.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?