Half-Life: Alyx (PC) - okladka

Half-Life: Alyx (PC)

Premiera:
23 marca 2020
Premiera PL:
23 marca 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Half-Life: Alyx (PC)
Materdea @ 10:43 22.11.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Half-Life: Alyx to kolejna odsłona kultowej serii pierwszoosobowych strzelanek od firmy Valve. Produkcja stanowi prequel do wydarzeń oglądanych w Half-Life 2 (oraz dwóch epizodów), a także dedykowana jest goglom wirtualnej rzeczywistości.


Produkcji nie odpalimy inaczej niż na wspieranych urządzeniach do wirtualnej rzeczywistości!


W Half-Life: Alyx wcielamy się w tytułową postać kobiety wprowadzonej w drugiej odsłonie serii. Akcja została umieszczona między wydarzeniami z oryginalnego Half-Life'a, a drugą odsłoną serii - poznajemy zatem losy ponownego przejęcia Ziemi przez kolejnych kosmitów (Kombinat), a także rolę tajemniczej Alyx w tych wydarzeniach.

Rozgrywka Half-Life: Alyx to nadal pierwszoosobowa strzelanka z elementami zręcznościowymi oraz logicznymi (zagadki środowiskowe), oferuje jednak wszystkie atrybuty korzystania z gogli wirtualnej rzeczywistości. Wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej, kontrolując jednocześnie lewą oraz prawą rękę bohaterki. W trakcie zabawy zmuszeni jesteśmy nie tylko przedzierać się przez hordy przeciwników, ale również rozwiązywać liczne łamigłówki.

Wymagania: Twórcy gry Half-Life: Alyx ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Half-Life: Alyx (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   08:33, 07.03.2020
"Produkcji nie odpalimy inaczej niż na wspieranych urządzeniach do wirtualnej rzeczywistości!"
No to lipa.
0 kudosGuilder   @   00:49, 08.03.2020
Niczego innego się nie spodziewałem. Nie wyobrażam sobie zaimplementowania na jakikolwiek kontroler albo myszkę np. otwierania drzwi dla zasłony i strzelania zza nich.