DOOM Eternal - 15 minut rozgrywki z gry

Zobaczcie mega dynamiczne strzelanie w DOOM Eternal.

@ 22.01.2020, 13:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

DOOM Eternal - 15 minut rozgrywki z gry

DOOM Eternal to jedna z najważniejszych wiosennych premier bieżącego roku. Jeśli nie czytaliście jeszcze naszych wrażeń z obcowania z grą, koniecznie to zróbcie, a potem rzućcie również okiem na poniższy gameplay.

Redakcja DualShockers przygotowała 15-minutowy gameplay, ukazujący czystą zabawę w DOOM Eternal. Nie brakuje więc zabójczych broni, krwiożerczych demonów oraz pewnej nowości - większego nacisku na eksplorację oraz przemieszczanie się.

Fabuła DOOM Eternal kontynuuje opowieść zaprezentowaną w poprzedniej odsłonie cyklu. Wcielamy się w superżołnierza zwanego doom slayer, który w pojedynkę masakruje hordy demonów próbując powstrzymać ich inwazję na ludzkie siedziby. Pierwszy DOOM prezentował inwazję pozaziemskich istot na teren bazy kosmicznej, w Eternal zaś zmierzymy się z podobnym problemem, tyle że już bezpośrednio na Ziemi - maszkary bowiem zaatakowały jedną z ludzkich metropolii.

Film widnieje poniżej, a jeśli chodzi o DOOM Eternal, ograć będziemy mogli je od 20 marca bieżącego roku. Bawić będziemy się wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One. Nieco później, choć nie wiemy kiedy dokładnie, do sklepów trafi wersja dedykowana konsoli Switch.


Sprawdź także:
DOOM Eternal

DOOM Eternal

Premiera: 20 marca 2020
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

DOOM Eternal to pierwszoosobowa strzelanka, kontynuacja DOOM-a z 2016 roku, który stanowił restart serii FPS-ów, swoimi korzeniami sięgającej początków wirtualnej rozrywk...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosKerberos   @   22:44, 22.01.2020
Masakra. Aż zęby bolą, jak patrzę jak ktoś gra w taką grę na padzie. BTW gameplay bardzo dobry.
0 kudosshuwar   @   07:58, 23.01.2020
No jest fajne ale coś mi tu nie pasuje: nie ma tej odlotowej, klimatycznej muzy co w 2016, pierwsza lokacja jest jakaś taka sterylna, miejscami jest za cukierkowo - kolorowo. Druga mapa jest o niebo lepsza.

Powiem tak: Doom 2016 zachwycił mnie już pierwszym gameplayem. Eternal mnie natomiast nie powalił szczególnie. Mimo wszystko liczę, że odczucia będą inne, gdy sam w to zagram.
0 kudosguy_fawkes   @   15:32, 26.01.2020
Dalej nie kupuję tych drążków, skoczni i wspinaczki po ścianach, ale poza tym to ten sam mięsisty Doom - bardzo się cieszę, że nikt tego nie próbował ugrzecznić, choć trochę tęsknię za bardziej "horrorowatym" klimatem trójki.
0 kudosshuwar   @   13:23, 27.01.2020
No te drążki też jakoś do mnie nie przemawiają.
1 kudosgajda1000   @   15:54, 27.01.2020
Ogólnie tak...
1. Pierwsza lokacja trochę jakby nie z tej gry.
2. Muzyka słabo doomowa.
3. Więcej badassa do tego Doom Slayera dajcie, tak jak to miało miejsce w 1 części (2016).
4. Widać, że autor Brutal Dooma za dużo nie narobił od czasu premiery Doom 2016. ID Software zerżnęło gotowca z ciężkiej pracy twórcy tego moda. A teraz jakby trochę zaczyna brakować pomysłu na to wszystko. Amen...
5. Poprzednia część ma swój dobrze wyważony charakter. Tutaj nieco go zatraca, jakby inne limbo z motywem Dooma na czele.

No ale zobaczymy co wyjdzie z tej fabuły po premierze. W przypadku Doom 2016 w ogóle nic nie spoilerowałem sobie trailerami i innymi materiałami. Teraz poprzestanę jedynie na tym filmiku i zobaczymy.
Dodaj Odpowiedź