Playground Games tworzy Forza Horizon 5 oraz nowe, tajemnicze RPG dla Xboksa

Najpierw Forza Horizon 5, a później nowy projekt Playground Games trafią na konsolę Microsoftu.

@ 14.10.2019, 21:43
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, inne, xbox one

Playground Games tworzy Forza Horizon 5 oraz nowe, tajemnicze RPG dla Xboksa

W sieci pojawiły się bardzo interesujące informacje dotyczące następcy Forza Horizon 4, jak również nowej marki, nad którą ponoć pracuje Playground Games podległe Microsoftowi.

Obecnie w studio opracowywane są dwie gry: Forza Horizon 5 i nowa marka z gatunku RPG. Drugie przedsięwzięcie opracowywane jest przez rozrastający się zespół programistów, w skład którego wchodzą byli deweloperzy Rockstar i weterani z Cloud Imperium. Gra jest rozwijana od co najmniej kilku lat i jesteśmy prawie pewni, że to tytuł startowy dla  Xbox Scarlett.

Co jednak bardzo interesujące, nowy tytuł Playground Games wciąż znajduje się we „wczesnym etapie” rozwoju. Według oferty pracy, twórcy poszukują głównego inżyniera interfejsu użytkownika, który dołączy do teamu.

Mały szczegół, ale ujawnia, że ​​Playground Games ma przed sobą jeszcze długą drogę. Jak wspomniano na liście wymagań, to „gra wielkiej skali” z gatunku RPG i kategorii AAA, której opracowanie wymaga czasu. Ostatnie ekskluzywne produkcje Microsoftu były przeciętne, dlatego ważne jest, aby tym przyszłym firma poświęciła więcej czasu.

Ponieważ Forza Horizon 5 jest również w fazie rozwoju, nietrudno przypuszczać, że obie produkcje mogą zostać wydane na Xbox Scarlett.


Sprawdź także:
Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Premiera: 02 października 2018
PC, XBOX ONE

Forza Horizon 4 to kolejna odsłona sandboxowego spin-offu sztandarowej serii wyścigowej od Microsoftu. Część czwarta przenosi nas do Wielkiej Brytanii.Twórcy postanowili ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?