[Aktualizacja] Zagraj w DOOM Eternal na targach PGA 2019

Firma Cenega postanowiła rozpieścić polskich fanów wirtualnej rozrywki.

@ 17.10.2019, 10:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Firma Cenega zaplanowała sporo atrakcji na tegoroczne targi PGA. Jedna z nich jest jednak wyjątkowa. Otóż wszyscy odwiedzający imprezę będą w stanie zagrać w DOOM Eternal - nadchodzące przedsięwzięcie studia id Software, które sprawdzić do tej pory mogli jedynie nieliczni.

PGA 2019 odbędzie się pomiędzy 18, a 20 października bieżącego roku. Na terenie targów pojawi się specjalne stoisko DOOM Eternal (hala nr 5, stoisko nr 21), na którym będziecie w stanie ograć projekt. Ponadto będziecie mogli wziąć udział w różnych innych atrakcjach oraz zabawach. Partnerem akcji jest firma ASUS.

Więcej na temat inicjatywy znajdziecie na Facebooku, gdzie możecie zgłosić zainteresowanie wydarzeniem, albo nawet chęć uczestnictwa w nim. Jako że do targów zostało jeszcze tydzień czasu, więcej informacji na temat atrakcji przygotowanych przez firmę Cenega będziemy mieć dla Was w kolejnych dniach.

Kończąc nadmienię, że DOOM Etertnal miało zadebiutować już w przyszłym miesiącu. Premierę jednak przesunięto na marzec przyszłego roku, albowiem deweloperzy uznali, że potrzebują więcej czasu na dopieszczenie swojego dzieła. Nowy termin to 20 marca 2020 roku.

Aktualizacja: Firma Cenega przygotowała wizualizację stanowiska, na którym zagrać będzie można w DOOM Eternal. Grafikę znajdziecie poniżej.


Sprawdź także:

DOOM Eternal

Premiera: 20 marca 2020
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

DOOM Eternal to pierwszoosobowa strzelanka, kontynuacja DOOM-a z 2016 roku, który stanowił restart serii FPS-ów, swoimi korzeniami sięgającej początków wirtualnej rozrywk...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   10:51, 11.10.2019
Jakiś nowy gameplay by się przydał.