Playground Games niebawem przestanie rozwijać Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 regularnie otrzymuje różne dodatki, rozszerzające zawartość projektu. Wkrótce twórcy gry zaprzestaną publikowania DLC, aby skupić się na następcy.

@ 30.06.2021, 09:51
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Playground Games niebawem przestanie rozwijać Forza Horizon 4

Playground Games jest już prawie gotowe do zakończenia wspierania i aktualizowania dodatkami Forza Horizon 4.

Ponieważ Playground Games koncentruje pełną uwagę na nadchodzącej grze Forza Horizon 5, deweloper ogłosił, że wkrótce przestanie wypuszczać nową zawartość do "czwórki" z 2018 roku. Twórcy powiedzieli to we wczorajszej transmisji na żywo, Forza Monthly, w której zespół przedstawił oświetlenie i technologię Skybox w Forza Horizon 5. Aktualizacja 37, która ma się ukazać dzisiaj, będzie na razie ostatnią paczką zawartości dla FH4.

Od czasu pierwszego wydania gry trzy lata temu, Playground regularnie publikuje aktualizacje zawartości, które obejmowały wszystko: od nowych samochodów, po nowe tryby i całkowicie świeże wrażenia, nie wspominając o ciągłych ulepszeniach w zakresie wydajności i systemów jazdy. Tytuł osiągnął ogromny sukces komercyjny, stając się jedną z najbardziej popularnych gier wyścigowych.

Forza Horizon 5 ma ukazać się 9 listopada na PC, Xbox One i Xbox Series X/S.


Sprawdź także:
Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Premiera: 02 października 2018
PC, XBOX ONE

Forza Horizon 4 to kolejna odsłona sandboxowego spin-offu sztandarowej serii wyścigowej od Microsoftu. Część czwarta przenosi nas do Wielkiej Brytanii.Twórcy postanowili ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   10:46, 30.06.2021
Zawartość, która jest w FH4 sprawia, że nie sposób się nudzić i daje sporo frajdy.
0 kudosluki505   @   11:54, 30.06.2021
To było oczywiste, wychodzi Horizon 5 więc wbite mają w Horizon 4, tak samo zrobili z Horizon 2 i 3.