Akcja Forza Horizon 5 przeniesie nas do Meksyku?

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat tego, że w Forza Horizon 5 będziemy zwiedzać Meksyk. Premiera gry zaplanowana została na bieżący rok, co oznacza, że już niebawem powinniśmy poznać więcej konkretów, być może nawet w trakcie czerwcowych targów E3.

@ 05.05.2021, 10:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Akcja Forza Horizon 5 przeniesie nas do Meksyku?

Forza Horizon to cykl dynamicznych ścigałek zręcznościowych, które zasłynęły niesamowicie dopieszczoną oprawą audio-wizualną oraz efektownym modelem prowadzenia. Nic więc dziwnego, że gracze z niecierpliwością wyczekują na tegoroczną odsłonę, czyli Forza Horizon 5. Z najnowszych doniesień wynika, że akcja nadchodzącej gry będzie się toczyć w Meksyku.

Jeff Grubb rozmawiał niedawno z Jezem Cordenem, jednym z redaktorów Windows Central. Dwójka wzięła udział w podcaście Iron Lords, a w jego trakcie Grubb stwierdził, że Forza Horizon 5 przeniesie nas do Meksyku. Grubb poruszyl też kwestię screenshotów, ukazujących lokacje w Japonii, które jakiś czas temu wyciekły do sieci. Stwierdził on, że były nieprawdziwe, ale nie rozwinął niestety tematu.

Premiera Forza Horizon 5 planowana jest na 2021 rok, choć na razie nie znamy konkretnego terminu. Warto też nadmienić, że studio Turn 10 pracuje nad Forza Motorsport 8, ale nie sposób powiedzieć czy jego debiut odbędzie się w roku bieżącym czy kolejnym.

Pamiętajcie, że w sklepach dostępne jest obecnie Forza Horizon 4. Jeśli rozważacie wariant dla PC, koniecznie rzućcie okiem na jego wymagania sprzętowe. Zerknijcie też na naszą recenzję.


Sprawdź także:
Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Premiera: 02 października 2018
PC, XBOX ONE

Forza Horizon 4 to kolejna odsłona sandboxowego spin-offu sztandarowej serii wyścigowej od Microsoftu. Część czwarta przenosi nas do Wielkiej Brytanii.Twórcy postanowili ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?