Forza Horizon 4 (PC) - okladka

Forza Horizon 4 (PC)

Premiera:
02 października 2018
Premiera PL:
02 października 2018
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (38)Gram (24)Ukończone (3)Kupię (7)

Opis Forza Horizon 4 (PC)
Kawira @ 11:50 19.07.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 151h 59min

+ czaswięcej

Forza Horizon 4 to kolejna odsłona sandboxowego spin-offu sztandarowej serii wyścigowej od Microsoftu. Część czwarta przenosi nas do Wielkiej Brytanii.

Twórcy postanowili dokonać w grze małej rewolucji, dodając dynamicznie zmieniające się pory roku. Działają one zarówno w trybie single, jak i multiplayer, zaś progresja odbywa się raz na tydzień. Ponadto nie odblokowujemy już perków zdobywając punkty doświadczenia, lecz poprzez nabywanie nowych nieruchomości.

Same wyścigi - tradycyjnie - podzielono na klasy, a w trybie dla jednego gracza ponownie pojawiają się widowiskowe eventy rodem ze starego Top Gear tj. pojedynki z niezwykłymi pojazdami, jak motory, poduszkowce, samoloty itd. Kolejną nowość stanowi możliwość stworzenia własnej trasy do wspólnego wyścigu podczas zabawy z przyjaciółmi.

Po raz kolejny twórcy postarali się o poszerzenie bazy pojazdów i na graczy czeka teraz ponad 450 samochodów od ponad 100 producentów. Każdy wykonano oczywiście z pietyzmem, dzięki czemu prezentują się one na ekranie telewizora/monitora nad wyraz imponująco.

Forza Horizon 4 działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym wysokiej jakości otoczenie oraz sugestywne efekty specjalne.

Wymagania: Twórcy gry Forza Horizon 4 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Forza Horizon 4 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDirian   @   10:41, 11.10.2018
Pograłem już co nieco i muszę przyznać, że gra jest faktycznie świetna. To chyba pierwsze wyścigi od czasów Most Wanted z 2005 roku, które są w stanie mnie przyciągnąć do ekranu, a to już mocarna rekomendacja. W zasadzie wszystko jest tu zapięte na ostatni guzik - od przyjemności z prowadzenia fur, aż po przytłaczającą wręcz masę contentu. No i ta grafika... aż człowiek żałuje, że nie ma TV 4K z HDR Dumny