Stalker: Legacy of Times - zapowiedziano fanowski projekt na CryEngine 2

Grup modderów postanowiła zrobić własną grę w uniwersum S.T.A.L.K.E.R.-a - Stalker: Legacy of Times dostało pierwszy zwiastun z fragmentami z rozgrywki.

@ 14.10.2019, 19:39
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Prawdziwa seria S.T.A.L.K.E.R. autorstwa ukraińskiego studia GSC Game World na razie znalazła się w zamrażarce. Choć prace nad pełnoprawną "dwójką" prawdopodobnie cały czas trwają (wysłannicy dewelopera byli m.in. na targach gamescom w poszukiwaniu inwestora) to w najbliższych miesiącach raczej nie usłyszymy za dużo o krokach podejmowanych za drzwiami studia. Plastrem na krwawiącą ranę fanów apokalipsy w wydaniu wschodnim może być Stalker: Legacy of Times, które właśnie dostało pierwszy zwiastun z fragmentami gameplayu!

Stalker: Legacy of Times nie jest niestety żadnym oficjalnym spin-offem lub prequelem do wydarzeń widzianych w oryginalnej trylogii. Choć uniwersum osadzone zostało na tym ze S.T.A.L.K.E.R.-a, to w istocie jest samodzielnym modem, przy którym dłubie grupka zapaleńców.

Tytuł pierwotnie był modyfikacją dedykowaną grze Crysis Wars - wariacji dobrze znanego FPS-a od Cryteku, gdzie mierzyliśmy się z innymi graczami. Jednak w twórczym procesie wyewoluował jako osobny projekt, więc nie istnieje potrzeba posiadania Crysisa albo Crysisa Wars. Niestety, na razie dostaliśmy tylko pierwszy zwiastun przetykany fragmentami z rozgrywki S.L.O.T-a - jak sami nazwali swój produkt twórcy. O dacie premiery na razie nie ma mowy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?