Code Vein - walka z dwoma bossami na raz

Pojedynek sprawdzi umiejętności każdego posiadacza Code Vein.

@ 26.09.2019, 10:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Code Vein - walka z dwoma bossami na raz

Premiera Code Vein nastąpi już jutro, a jeśli na nowe przedsięwzięcie Bandai Namco czekacie, zapoznajcie się też koniecznie z materiałem filmowym, widocznym poniżej.

Wideo nie jest jakoś szczególnie długie, albowiem trwa jedynie 40 sekund. W jego trakcie widzimy jednak pojedynek z dwoma z bossów w grze, a, jak wiadomo, szefowie w tytułach z gatunku soulslike odgrywają kluczową rolę. Oczywiście starcie jest mocno skrótowe, ale to nie powinno nikomu przeszkadzać.

Bossowie, których widać poniżej to Canoneer oraz Blade Bearer. Obaj są niełatwi do pokonania gdy są w pojedynkę, a tu gracz mierzy się z dwoma na raz. Canoneer korzysta z ognia i jest nieco wolniejszy, a Blade Bearer jest błyskawicznie szybki, atakując m.in. kolcami z lodu.

Premiera Code Vein, jak wspomniałem, zaplanowana została na jutro. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych (wymagania) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:
Code Vein

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?