Zadebiutował dodatek Lord of Thunder dla gry Code Vein

Możecie go pobrać, jeśli posiadacie przepustkę, albo wyłożycie nieco "grosza".

@ 25.03.2020, 14:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Zadebiutował dodatek Lord of Thunder dla gry Code Vein

Code Vein zadebiutowało w zeszłym roku. Nowe dzieło Bandai Namco jest jednak bezustannie rozwijane, a już teraz pobrać możecie kolejne rozszerzenie dla niego. Albo kupując je, albo zaciągając za darmo, jeśli macie przepustkę sezonową.

Dodatek zatytułowano Lord of Thunder. Pobrać możecie go od dziś, jeśli dysponujecie przepustką sezonową albo jeśli wyłożycie mniej więcej 40 zł. Oferuje ono oczywiście kolejny fragment opowieści, a przy okazji wrzuca do gry garść nowej zawartości.

Jedną z nowości jest m.in. niedostępny do tej pory boss, czyli tytułowy Lord of Thunder. Po tym, jak go pokonasz, możesz wziąć udział w nowych próbach, za które będziesz w stanie zdobyć różnej maści nagrody, przyznawane za wykonywanie różnych zadań.

Co ważne, oponentów eliminować możemy za pomocą całkiem nowej broni. Każda korzysta z mocy piorunów i oferuje unikatowe umiejętności. Walka z ich pomocą różni się od tej, którą mogliśmy się cieszyć do tej pory, więc koniecznie je wypróbujcie.

Code Vein dostępne jest na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Code Vein

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?