Code Vein (PC) - okladka

Code Vein (PC)

Premiera:
27 września 2019
Premiera PL:
27 września 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Code Vein (PC)
Kawira @ 15:51 11.06.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 180h 0min

+ czaswięcej

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do inspiracji legendą gatunku - Dark Souls.

W produkcji gracz wciela się w wampira z zakonu Revenant, jednego z niewielu ocalałych po katastrofie, która zrujnowała znany świat. Wraz z podobnymi sobie, musi znaleźć odpowiedź na przyczynę kataklizmu oraz genezę swojego gatunku

Rozgrywka opiera się na eksploracji lochów, w których roi się od morderczych przeciwników, zaś poziomy zamykają starcia z bossami. Z pokonanych wrogów należy wysysać krew, bowiem bohater pała wiecznym głodem, którego nie sposób nasycić. "Pokarm" stanowi odpowiednik dusz z Dark Souls i pozwala na rozwój protagonisty. Esencję życia zdobywa się  przy pomocy specjalnych naczyń przyjmujących różne formy, a każda posiadająca unikalne cechy ułatwiające potyczki.

Dzieło oparto na silniku Unreal Engine 4. zaś sama oprawa wizualna utrzymuje konwencję mangową w bardzo mrocznym, poważnym stylu.

Wymagania: Twórcy gry Code Vein ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 lat
Screeny z Code Vein (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?