PS Plus na październik 2019 - The Last of Us: Remastered i MLB The Show 19

Firma Sony zapowiedziała wrześniowe tytuły dla aktualizacji oferty PS Plus - do katalogu gier dostępnych dla posiadaczy aktywnego abonamentu trafią The Last of Us: Remastered i MLB The Show 19.

@ 26.09.2019, 10:29
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
ps4

PS Plus na październik 2019 - The Last of Us: Remastered i MLB The Show 19

Podczas niedawno zakończonego wydarzenia State of Play, firma Sony oprócz informacji na temat The Last of Us: Part II i zapowiedzi kilku nowych tytułów (w tym edycję L.A. Noire na gogle PlayStation VR) podzieliła się z fanami także informacją na temat nadchodzących gier w usłudze PlayStation Plus.

Wrzesień w wykonaniu Sony był naprawdę mocny (przypominam, że posiadacze aktywnego abonamentu PS Plus dostali do pobrania Batman: Arkham Knight oraz Darksiders III). Tegoroczny październik z PS Plus z kolei zaś będzie tylko połowicznie tak solidny jak poprzedni miesiąc. Subskrybenci płatnej usługi Sony otrzymają do darmowego pobrania The Last of Us: Remastered oraz MLB The Show 19 - gry będą dostępne od 1 października do 4 listopada!

Do 30 września zaś macie jeszcze czas na uzupełnienie kolekcji wspomnianymi tytułami z wrześniowej aktualizacji.


Sprawdź także:
The Last of Us: Remastered

The Last of Us: Remastered

Premiera: 29 lipca 2014
PS4

The Last of Us: Remastered to port gry The Last of Us z PlayStation 3, stworzony z myślą o PlayStation 4. Za produkcję odpowiada studio Naughty Dog. Oprócz podstawowego w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   13:11, 26.09.2019
The Last of Us mam, a baseball mnie nie interesuje.