Twórcy Greedfall pracują nad poprawkami błędów

W najnowszej łatce dla Greedfall naprawione zostaną m.in. błędy w questach.

@ 26.09.2019, 10:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Najnowsze dzieło studia Spiders, Greedfall, dostępne jest już w sklepach na całym świecie. Mimo że jego premiera była całkiem udana, nie wszystko zagrało tak, jak powinno - głównie ze względu na mniejsze i większe niedociągnięcia.

Deweloperzy jednak nie zamierzają porzucać swojego projektu i planują go jeszcze przez dłuższy czas usprawniać i uzupełniać o nową zawartość. Z tego względu już niebawem pojawi się kolejna aktualizacja, mająca uprzyjemnić wszystkim zabawę.

Jeśli chodzi o błędy, które zlikwiduje patch, mówi się o poprawkach w zadaniach, trofeach, pracy kamery, a także o zmianach w mechanice rozgrywki. Twórcy postanowili delikatnie przemodelować np. część umiejętności specjalnych, dzięki czemu będą one bardziej użyteczne.

Patch zadebiutuje w sieci niebawem, a jeśli chodzi o Greedfall, jest ono dostępne obecnie dla posiadaczy komputerów osobistych (wymagania) oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:

Greedfall

Premiera: 10 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Greedfall to gra akcji RPG inspirowana XVIII wiecznym barokiem. Za projekt odpowiada zaprawione w gatunku studio Spiders znane między innymi za sprawą Bound By Flame oraz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:57, 27.09.2019
No i dobrze, zanim się zdecyduję cena spadnie, błędy poprawią...

Kiedy recka na MG?