Twórcy Greedfall pracują nad poprawkami błędów

W najnowszej łatce dla Greedfall naprawione zostaną m.in. błędy w questach.

@ 26.09.2019, 10:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Twórcy Greedfall pracują nad poprawkami błędów

Najnowsze dzieło studia Spiders, Greedfall, dostępne jest już w sklepach na całym świecie. Mimo że jego premiera była całkiem udana, nie wszystko zagrało tak, jak powinno - głównie ze względu na mniejsze i większe niedociągnięcia.

Deweloperzy jednak nie zamierzają porzucać swojego projektu i planują go jeszcze przez dłuższy czas usprawniać i uzupełniać o nową zawartość. Z tego względu już niebawem pojawi się kolejna aktualizacja, mająca uprzyjemnić wszystkim zabawę.

Jeśli chodzi o błędy, które zlikwiduje patch, mówi się o poprawkach w zadaniach, trofeach, pracy kamery, a także o zmianach w mechanice rozgrywki. Twórcy postanowili delikatnie przemodelować np. część umiejętności specjalnych, dzięki czemu będą one bardziej użyteczne.

Patch zadebiutuje w sieci niebawem, a jeśli chodzi o Greedfall, jest ono dostępne obecnie dla posiadaczy komputerów osobistych (wymagania) oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:
Greedfall

Greedfall

Premiera: 10 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Greedfall to gra akcji RPG inspirowana XVIII wiecznym barokiem. Za projekt odpowiada zaprawione w gatunku studio Spiders znane między innymi za sprawą Bound By Flame oraz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:57, 27.09.2019
No i dobrze, zanim się zdecyduję cena spadnie, błędy poprawią...

Kiedy recka na MG?