Code Vein przekroczyło milion sprzedanych egzemplarzy

Nowe dzieło Bandai Namco rozchodzi się całkiem nieźle.

@ 05.02.2020, 13:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Code Vein to ostatni projekt studia Bandai Namco, a jednocześnie jeden z najnowszych przedstawicieli gatunku soulslike. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, gra sprzedaje się bardzo dobrze.

Wydawca Code Vein ujawnił, że rozeszło się ono już w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy. Wynik jest imponujący przede wszystkim z dwóch powodów. Po pierwsze, mamy do czynienia z tytułem raczej niszowym (soulslike w klimatach anime), a po drugie, od premiery minęło zaledwie pięć miesięcy.

Code Vein trafiło do sprzedaży we wrześniu 2019 roku. Jego akcja przenosi nas do postapokaliptycznego świata, w którym pozostali przy życiu ludzie walczą o przetrwanie z krwiożerczymi bestiami. Co ciekawe, w pojedynku nie jesteśmy sami. Pomaga nam towarzysz kontrolowany przez sztuczną inteligencję.

Produkcja dostępna jest dla posiadaczy komputerów osobistych (wymagania) oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?