Code Vein przekroczyło milion sprzedanych egzemplarzy

Nowe dzieło Bandai Namco rozchodzi się całkiem nieźle.

@ 05.02.2020, 13:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Code Vein przekroczyło milion sprzedanych egzemplarzy

Code Vein to ostatni projekt studia Bandai Namco, a jednocześnie jeden z najnowszych przedstawicieli gatunku soulslike. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, gra sprzedaje się bardzo dobrze.

Wydawca Code Vein ujawnił, że rozeszło się ono już w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy. Wynik jest imponujący przede wszystkim z dwóch powodów. Po pierwsze, mamy do czynienia z tytułem raczej niszowym (soulslike w klimatach anime), a po drugie, od premiery minęło zaledwie pięć miesięcy.

Code Vein trafiło do sprzedaży we wrześniu 2019 roku. Jego akcja przenosi nas do postapokaliptycznego świata, w którym pozostali przy życiu ludzie walczą o przetrwanie z krwiożerczymi bestiami. Co ciekawe, w pojedynku nie jesteśmy sami. Pomaga nam towarzysz kontrolowany przez sztuczną inteligencję.

Produkcja dostępna jest dla posiadaczy komputerów osobistych (wymagania) oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:
Code Vein

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?