Code Vein otrzymuje spory dodatek, Hellfire Knight

Nowe rozszerzenie dla Code Vein, czyli Hellfire Knight, jest już dostępne.

@ 29.01.2020, 13:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Code Vein otrzymuje spory dodatek, Hellfire Knight

Wygląda na to, że Code Vein, trochę po kryjomu, otrzyma dziś pierwsze sporych rozmiarów DLC. Dodatek zatytułowano Hellfire Knight, a poniżej znajdziecie jego zwiastun premierowy.

Hellfire Knight to spore rozszerzenie, albowiem po jego zakupie otrzymujemy całkiem nowych przeciwników, w tym niedostępnego do tej pory bossa. Podczas przemierzania wirtualnego świata korzystamy z nowych rodzajów broni i umiejętności wpływających na rozgrywkę.

Żeby było jeszcze ciekawiej, postępami odblokowujemy dostęp do nowych kostiumów, w tym ciekawych uniformów w dwóch kolorach: niebieskim i białym. Są też alternatywne stroje zarówno dla głównego bohatera, jak i jego partnerów niedoli.

Hellfire Knight nabędziecie samodzielnie albo w ramach przepustki sezonowej. Jeśli zdecydujecie się na drugie rozwiązanie, będziecie musieli wyłożyć $24,99, przy czym przepustka to także dostęp do wszystkich pozostałych dodatków.

Code Vein dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Code Vein

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?