Hunt: Showdown za darmo na Steam i Xboksie One

Studio Crytek udostępniło za darmo swoją najnowszą grę - Hunt: Showdown. Produkcja jest do pobrania za free na PC (Steam) i Xboksie One. Promocja skończy się 17 czerwca o godzinie 19.

@ 15.06.2019, 09:14
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, xbox one

Studio Cyrtek ogłosiło, że ich najnowsza produkcja utrzymana w stylu battle royal wymieszanego z survivalem i FPS-em - Hunt: Showdown - przez najbliższy weekend będzie dostępne do przetestowania za darmo. W istocie - właśnie rozpoczął się darmowy weekend z dziełem Cryteku. Produkcja dostępna jest bez dodatkowych opłat na komputerach osobistych i konsoli Xbox One!

Hunt: Showdown od dwóch tygodni znajduje się w programie wczesnego dostępu na XONE. Wersja dedykowana PC-tom działa w Steam Early Access od początku 2018 roku. Tytuł nadal jest usprawniany i dodawane są do niego kolejne elementy rozgrywki, a w tym tygodniu możecie je wszystkie sprawdzić kompletnie za darmo. Wystarczy udać się na kartę gry na Steamie i nacisnąć przycisk "PLAY", albo wejść do sklepu Xboksa i wyszukać pozycję, i rozpocząć pobieranie. Promocja skończy się 17 czerwca, w poniedziałek, o godzinie 19 naszego czasu.

Jeśli macie zamiar ogrywać Hunt: Showdown na komputerach osobistych, koniecznie sprawdźcie wymagania sprzętowe - producenci przez ciągłe zmiany nieco je modyfikują.


Sprawdź także:

Hunt: Showdown

Premiera: 27 sierpnia 2019
PS4, PC, XBOX ONE

Hunt: Showdown to sieciowa strzelanka z kamerą umieszczoną w oczach bohatera, która wymieszana jest z elementami survivalu i horroru. Za jej opracowanie odpowiada studio ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?