Hunt: Showdown, Judgment oraz Blood Bowl 2: Legendary Edition za darmo w ten weekend na Xboksach

Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Live Gold pozwolą nam na darmowe przetestowanie trzech świetnych gier.

@ 17.09.2021, 10:45
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Hunt: Showdown, Judgment oraz Blood Bowl 2: Legendary Edition za darmo w ten weekend na Xboksach

Hunt: Showdown, Judgment i Blood Bowl 2: Legendary Edition będą dostępne za darmo w ten weekend dla posiadaczy Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate.

Jak zwykle, jeśli podoba Wam się to, w co gracie, możecie kupić gry (także w bogatszych edycjach) ze zniżką czasową i kontynuować zabawę, zachowując swój wynik i zdobyte osiągnięcia. Jeśli nie znacie jeszcze FPSa firmy Crytek, powinniście wiedzieć, że łączy ona elementy PvE i PvP. Jako łowca nagród, będziecie musieli nie tylko zmagać się z niebezpieczeństwami wałęsającymi w okolicy, ale także stawić czoła zagrożeniu ze strony innych graczy.

Jeżeli chodzi o Judgment, to tytuł opracowany przez ludzi, którzy stworzyli serię Yakuza. Opowiada historię zhańbionego prawnika, Takayukiego Yagami, w jego dążeniu do odkupienia. Nawiedzany przez swoją przeszłość, chwyta za broń i jako prywatny detektyw przedziera się przez podziemną siatkę przestępczą Kamurocho, aby zbadać serię makabrycznych morderstw.

Trzecią grą w tym tygodniu, w którą można grać za darmo, jest Blood Bowl 2: Legendary Edition. Turowa strategia osadzona w uniwersum Warhammera. Całość przyprawiono futbolem amerykańskim.


Sprawdź także:
Blood Bowl 2

Blood Bowl 2

Premiera: 22 września 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Blood Bowl 2 to kontynuacja niecodziennej gry sportowej z 2009 roku. Za projekt ponownie odpowiada studio Cyanide. Tytuł bazuje na licencji Warhammera i miesza ze sobą...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?